SUKCES NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW!
Treść
Dziś przedstawiciele oddziału przedszkolnego ,,Czerwony Band" zajęli
I miejsce podczas II Festiwalu Piosenki Szkolnej i Przedszkolnej ,,Przeboje moich dziadków i rodziców".
Dzieci zaprezentowały utwór ,,Tak bardzo się starałem" zespołu Czerwone Gitary.
Gratulujemy małym artystom i dziękujemy za reprezentowanie naszego przedszkola.
Film z występu znajduje się tutaj