Aktualności

Treść

Dziś przedstawiciele oddziału przedszkolnego ,,Czerwony Band" zajęli

I miejsce podczas II Festiwalu Piosenki Szkolnej i Przedszkolnej ,,Przeboje moich dziadków i rodziców".

Dzieci zaprezentowały utwór ,,Tak bardzo się starałem" zespołu Czerwone Gitary.

Gratulujemy małym artystom i dziękujemy za reprezentowanie naszego przedszkola.

Film z występu znajduje się tutaj