29.03.2019r. Gminny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

w ramach Igrzysk Dzieci

organizowany dla uczniów rocznik 2006 i młodszych

 

Szkołę reprezentowali chłopcy w składzie:

 Michał Pala /bramkarz/,  Tomasz Piaskowy, Kacper Umiński, Szymon Duda, Mateusz i Bartosz Kubatek, Kacper Rybka, Daniel Bolisęga, Franczak Krzysztof, Konrad Dziadoń, Szewczyk Kamil, Sakowski Dawid

zajmując II miejsce

Najlepszym zawodnikiem drużyny został: Tomasz Piaskowy

Wyróżnienia za grę  otrzymali: Michał Pala, Kacper Umiński, Szymon Duda.

 

Dziewczęta

Kinga Piaskowy /bramkarz/, Gabriela Niemirska, Natalia Gawron,               Puchała Małgorzata, Monika Krzyściak, Wioletta Gąsior, Wiktoria Toporkiewicz, Martyna Kuc, Hutek Magdalena, Kęska Emilia, Aleksandra Malarz

 III miejsce

Wyróżnienia za grę  otrzymały: Kinga Piaskowy, Gabriela Niemirska,        Wiktoria Toporkiewicz

 

Gratuluję J

Jolanta Berdychowska

 

W dniu 18 marca 2019r.   16 uczniów naszej szkoły  wzięło udział w

Gminnym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców i Dziewcząt

zajmując III miejsca.

Skład drużyny dziewcząt:

Edyta Puchała, Klaudia Pala, Beata Kulpa, Izabela Czernek, Barbara Kuc, Wioleta Gąsior, Aleksandra Duda, Anna Czyrnek

Zawodniczki wyróżnione za grę: Barbara Kuc i Edyta Puchała

Skład drużyny chłopców:

Marcin Majda, Rafał Piętoń, Krzysztof Szewczyk, Dawid Banach, Bartosz Kęska, Mateusz i Bartosz Kubatek oraz Tomasz Piaskowy

Zawodnicy wyróżnieni za grę: Rafał Piętoń i Marcin Majda

 

 

Gratuluję J

Jolanta Berdychowska

 

 

Dnia 28 lutego 2019r. odbył się  Gminny Turniej Strzelecki z okazji święta Żołnierzy Wyklętych. Udział w zawodach wzięło 10 uczniów wraz opiekunem.

Miejsca w kategorii indywidualnej zajęli:

Zuzanna Kęska – I miejsce

Emilia Kęska – II miejsce

Daniel Bolisęga – II miejsce

 

II miejsce w kategorii drużynowej zajęli: Emilia Kęska, Gabriela Niemirska i Monika Krzyściak

III miejsce w kategorii drużynowej zajęli: Daniel Bolisęga, Przemysław Ryś i Tomasz Piaskowy

III miejsce w kategorii drużynowej zajęli: Zuzanna Kęska, Edyta Puchała i Marcin Majda

Gratulacje J

Jolanta Berdychowska

 
 

21 listopada 2018r. odbył się ostatni turniej ligi strzeleckiej organizowanej w naszej gminie. Udział w zawodach wzięło 5 uczniów wraz opiekunem.

Miejsca w kategorii indywidualnej zajęli:

Emilia Kęska – III miejsce

Przemysław Ryś – II miejsce

Zuzanna Kęska – III miejsce

 

II miejsce w kategorii drużynowej zajęli: Przemek Ryś, Emilia Kęska i Kamil Bogacz

Gratuluję J

Jolanta Berdychowska

 

W dniu   5   listopada 2018 na hali sportowej w Tymbarku 6 uczniów klasy VII i VIII rozgrywało mecze  koszykówki w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajmując IV miejsce

 

W dniu  19    listopada 2018 na hali sportowej w Tymbarku 7 uczniów klasy VII i VIII walczyło w rozgrywkach tenisa stołowego zajmując miejsca:

II miejsce w kategorii DEBEL zajęły dziewczęta

Izabela Czernek i Ania Czyrnek

III miejsce w kategorii DEBEL zajęli chłopcy

Marcin Majda i Dawid Banach

Gratuluję J

Jolanta Berdychowska

 

8.10.2018r.      Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców

rocznik 2003-2005

organizowany dla uczniów szkół podstawowych i III klasy gimnazjalnej

Dziewczęta

Barbara Kuc /bramkarz/, Izabela  Czernek, Edyta Puchała, Beata Kulpa, Aleksandra Duda, Klaudia Pala, Zuzanna Kęska, Anna Czyrnek

 II miejsce

Szkołę reprezentowali również chłopcy w składzie:

 Dawid Banach /bramkarz/,  Jakub Duda, Marcin Majda, Kamil Plata, Rafał Piętoń, Mateusz Papież

IV miejsce

Wyróżnienia za grę  otrzymali: Izabela Czernek i Dawid Banach

 

Gratuluję J

Jolanta Berdychowska

 
 

W dniu 1 października 2018r.  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnych zawodach sportowych pod nazwą

„Bieg po Europie – bieg na orientację”

Oto oni:

Tomasz Piaskowy, Bartosz Kubatek, Mateusz Kubatek, Klaudia Pala, Marcin Majda, Kamil Plata, Barbara Kuc, Rafał Piętoń

 

I miejsce w swojej kategorii zajął Marcin Majda

 

Gratuluję J

Jolanta Berdychowska

 

W dniu 26 września 2018r.   28 uczniów naszej szkoły  wzięło udział w Gminnym Turnieju Strzeleckim zajmując miejsca w kategoriach indywidualnych i drużynowych.

Daniel Bolisęga I miejsce – rocznik 2006 i młodsi

Edyta Puchała II miejsce – rocznik 2003-2005

Kinga Piaskowy II miejsce - rocznik 2006 i młodsi

Emilia Kęska III miejsce - rocznik 2006 i młodsi

Tomasz Piaskowy IV miejsce - rocznik 2006 i młodsi

I miejsce w kategorii drużynowej rocznik 2006 i młodsi zajęli :

Emilia Kęska,  Daniel Bolisęga, Krzysztof Franczak

III miejsce w kategorii drużynowej rocznik 2003-2005 zajęli:

Marcin Majda, Bartłomiej Bolisęga, Karolina Kulig,

 

Gratuluję J

Jolanta Berdychowska

 

W dniu 29.05.2018 uczniowie naszej szkoły wzięli kolejny raz

udział w Gminnym Turnieju Strzeleckim

Kat. rocznik 2005 i młodsi

Drużyna I : Kacper Rybka, Bartłomiej Kubatek, Gabriela Niemirska

Drużyna II : Przemysław Ryś, Tomasz Piaskowy, Daniel Bolisęga

Drużyna III : Anna Czyrnek, Krzysztof Szewczyk, Krzysztof Franczak

Drużyna IV : Jakub Duda,  Karolina Kulig, Mateusz Kubatek

Ind. Emilia Kęska,

 

Kat. rocznik 2002-2004

Drużyna I : Klaudia Pala, Izabela Czernek, Zuzanna Kęska

Drużyna II : Marcin Majda, Kamil Plata, Rafał Piętoń

Ind. Mateusz Papież

 

Kamil Plata zajął I miejsce w kat. rocznik 2002-2004

Przemysław Ryś zajął II miejsce w kat. rocznik 2005 i młodsze

Anna Czyrnek zajęła III miejsce w kat. 2005 i młodsze

Drużyny w składzie:

Przemysław Ryś, Tomasz Piaskowy, Daniel Bolisęga – II miejsce

Anna Czyrnek, Krzysztof Szewczyk, Krzysztof Franczak

– III miejsce

Marcin Majda, Kamil Plata, Rafał Piętoń – III miejsce

 

14.05.2018r.      Gminny Turniej Piłki Nożnej

organizowany dla uczniów szkół podstawowych

 II miejsce

Szkołę reprezentowali uczniowie klas IV - VI  w składzie:

 Dawid Banach, Jakub Duda, Szymon Duda, Konrad Dziadoń,  Mateusz Kubatek, Bartosz Kubatek, Michał Pala, Tomasz Piaskowy, Kamil Szewczyk, Krzysztof Szewczyk.

Gratulujemy J

 

Gminny Turniej Piłki Ręcznej organizowany dla młodzieży szkół podstawowych – III miejsce

Szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV i V  w składzie:

 Daniel Bolisęga, Szymon Duda, Mateusz Kubatek, Bartosz Kubatek, Michał Pala, Tomasz Piaskowy,  Przemysław Ryś, Kamil Szewczyk

 

 

Dnia 10 kwietnia 2018 r najmłodsi uczniowie klas I-III zmagali się z trudnymi zadaniami matematycznymi w ramach IV Gminnego Konkursu  „Sposób na smyka to matematyka”.

A oto nasze osiągnięcia:

Klasa I – Laura Suder i Szymon Dudzik zdobyła miejsce III.

Klasa II - Katarzyna Kulpa i Adrian Michałka - oraz pokonała wszystkich uczestników zdobywając 100 punków co dało im I miejsce.

Klasa III-  Edyta Majda oraz Kacper Kaptur - uplasowała się na miejscu III.

Wszystkim matematykom składamy gratulacje a zwłaszcza  mistrzom z klasy II     Kasi i Adrianowi.

J.Sopata

 
 

W dniu 28 lutego 2018 uczniowie naszej szkoły  wzięli udział w Gminnym Turnieju Strzeleckim zajmując miejsca w kategoriach indywidualnych i drużynowych.

Przemysław Ryś II miejsce

Edyta Puchała III miejsce

Jakub Duda III miejsce

Krzysztof Szewczyk IV miejsce

II miejsce w kategorii drużynowej zajęli :

Przemysław Ryś, Krzysztof Szewczyk, Tomasz Piaskowy

IV miejsce zajęli:

Krzysztof Franczak, Jakub Duda, Mateusz Kubatek

 

 

Dnia 20.12.2017r. na strzelnicy w ZS im. KEN w Tymbarku odbyły się

Zawody Strzeleckie o Puchar Wójta Gminy Tymbark dla dzieci i młodzieży z tymbarskich szkół upamiętniające Bitwę pod Limanową.

Uczniowie naszej szkoły wywalczyli drużynowo II i III miejsce.

Indywidualnie wywalczone miejsca to:

Chłopcy:

I miejsce -Przemysław Ryś .

II miejsce -Tomasz Piaskowy

III miejsce -Szymon Duda.

Dziewczęta:

III miejsce -Zuzanna Kęska

 

 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego organizowany 4 grudnia 2017 dla uczniów  szkół podstawowych (grupa młodsza)

Szkołę reprezentowali uczniowie klasy V - VII w składzie:

Emilia Kęska, Monika Kęska, Anna Czyrnek, Edyta Puchała ,Artur Banach, Krzysztof Franczak, Tomasz Piaskowy, Bartosz Kęska, Jakub Duda, Dawid Banach,

 - III miejsce w grze pojedynczej wywalczyła Anna Czyrnek.

 W grze deblowej uczniowie zajęli miejsca:

II miejsce w kategorii dziewcząt:  Anna Czyrnek i Edyta Puchała,

II miejsce w kategorii chłopców:  Jakub Duda i  Dawid Banach.



 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego organizowany dla młodzieży szkół podstawowych

Szkołę reprezentowali uczniowie klasy VII w składzie:

Izabela Czernek, Aleksandra Duda, Zuzanna Kęska, Klaudia Pala, Marcin Majda, Plata Kamil

 - III miejsce w grze pojedynczej wywalczył Marcin Majda

 - IV miejsce w grze pojedynczej wywalczyła Izabela Czernek

W grze deblowej uczniowie wywalczyli miejsca:

II w kategorii dziewcząt

III miejsce w kategorii chłopców

 

Gminny  Turniej  Halowej Piłki Nożnej – eliminacje do IMS – III miejsce

 (rocznik 2005 i młodsze)

1.Mateusz Kubatek

2.Bartek Kubatek

3. Michał Pala

4. Jakub Duda

5.Artur Banach

6. Kacper Rybka

7. Szymon Duda

8. Tomasz Piaskowy

 

29  września  2017 r.  Gminne  Zawody  Strzeleckie

Kategoria : uczniowie rocznik 2005 i młodsi – zajęli  III miejsce

1. Julia Duda

2. Karolina Kulig

3. Jakub Duda

Kategoria : uczniowie rocznik 2002 -2004 – zajęli  III miejsce

1.Zuzanna Kęska

2.Czernek Izabela

3.Marcin Majda

4. Kamil Plata

5. Rafał Piętoń

 

 

Nasi uczniowie w roku szkolnym 2017/2018 już we wrześniu wzięli  udział w rozgrywkach sportowych reprezentując szkołę.

28.09.2016r. ,,DZIECIĘCY TURNIEJ SOŁECTW’’- sołectwo Podłopień

IV miejsce

Chłopcy

1.     Jakub Duda -  kl.VI

2.     Tomasz Piaskowy - kl.V

3.     Mateusz Kubatek  - kl.V

4.     Szymon Duda  - kl.IV

5.     Sakowski Dawid -  kl.IV

6.     Pala Michał - kl.IV

 

Dziewczęta

1.     Wiktoria Toporkiewicz - kl. VI

2.     Julia Duda - kl.VI

3.     Gabriela Niemirska -  kl.V

4.     Małgorzta Puchała -  kl.IV

5.     Natalia Gawron - kl.IV

6.     Kinga Piaskowy -  kl.IV

 

 

 

 

Uczniowie wyróżnieni za bardzo dobre wyniki

 w nauce w roku szkolnym 2016/2017

Kl. IV

Emilia Kęska

Monika Krzyściak

Tomasz Piaskowy

Kl.V

Wioleta Gąsior

Wiktoria Toporkiewicz

Kl.VI

Anna Czyrnek

Aleksandra Duda

 

Zuzanna Kęska

Marcin Majda

Kamil Plata

Beata Kulpa

Edyta Puchała

Klaudia Pala

Krzysztof Szewczyk

Uczniowie ze 100% frekwencją

Dominik Pach –  kl.II

Magdalena Hutek –  kl.III

Mateusz Papież – kl. VI